Otel Ev Tekstili - Kurumsal

Denizli'de otel tekstili, hastane tekstili, ev tekstili ve yurt tekstilinde faaliyet gösteren firma. Toptan otel tekstili ve hastane tekstil ürünleri.

Kurumsal Kimliğimiz

Kurumsal Kimliğimiz

    İntek Tekstil olarak 1995 yılından bu yana, Otel TekstiliHastane Tekstili ve Yurt Tekstili ürünlerinin imalatını ve toptan satışını yapmaktayız. Firmamız tekstilin başkenti Denizli'dedir. Otel odalarınıza şıklık ve konfor katacak kaliteli otel tekstili ürünlerini, uygun fiyat prensibi ile tedarik etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan firmamız, müşterinin isteği doğrultusunda oluşan ürün taleplerini en uygun fiyat prensibi ile karşılamaktadır. Bu sebeble otel tekstilini sadece ticari bir faaliyet olarak görmeyip, aynı zamanda bir hizmet sektörü olarak görmektedir. Profesyonel ekibimiz ile taleplerinizi en kısa sürede karşılamaktayız. Siparişiniz üzerine özel üretim farklı ölçü ve renklerde nevresim takımlarıhavlular, çarşaflar pikeler, yastıklar ve yorganlar üretebiliriz. Ürünlerimiz %100 pamuk ipliğinden üretilmektedir.

Üretimini yaptığımız otel nevresim takımıotel çarşafıotel havlusuotel yastığıotel yorganıotel pikesi ve otel alezi gibi ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyat için sitemizi inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.